Senior PHP Developer

Chcesz rozwijać swoje umiejętności w doświadczonym i ambitnym zespole? Dołącz do nas!

Zgłaszam się

Oferujemy

  • Ciekawe projekty wykorzystywane w praktyce przez tysiące użytkowników każdego dnia
  • Wpływ na technologię i architekturę
  • Pracę zdalną lub w biurze Accesto
  • Elastyczne godziny pracy
  • Ciągły rozwój umiejętności
  • Wsparcie doświadczonych programistów (Certified Symfony Developer)
  • Miłą atmosferę współpracy
  • Pyszną kawę (Etno Cafe)
  • Mate Mate
  • Ubezpieczenie medyczne
  • Kod, którego nie będziesz musiał się wstydzić i projekty, które nie trafiają do szuflady :)
  • Ambitne zadania, które nie pozwolą Ci się nudzić

Obowiązki

  • Tworzenie oraz rozwój aplikacji internetowych
  • Code-review
  • Aktywny udział w planowaniu projektów i rozwoju zespołu
  • Opcjonalnie: wystąpienia na konferencjach i meetupach (jeśli masz ochotę!)

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość PHP (Symfony mile widzane)
  • Bardzo dobra znajomość wzorców projektowych, OOP, standardów PSR
  • Bardzo dobra znajomość relacyjnych baz danych
  • Podstawowa znajomość HTML, CSS, Javascript
  • Dobra znajomość GIT
  • Bardzo dobra znajomość j. Angielskiego
  • Chęć rozwoju :)

Mile widziane

  • Znajomość Angular.js, React
  • Znajomość RabbitMQ, Redis, PostgreSQL, MongoDB, Elasticsearch
  • Doświadczenie w Event Storming
  • Znajomość Kanban
  • Znajomość TDD, DDD