Mid/senior frontend JavaScript developer

Cenisz sobie dobry design i user experience?  Szukasz wyzwań w projektach, gdzie wymagana jest dobra jakość, przemyślana architektura i dopracowany kod? Świetnie trafiłaś/eś!

Zgłaszam się

Oferujemy

  • Pracę zdalną lub w biurze Accesto (ul. Oławska, Wrocław)
  • Wynagrodzenie 8000-14000zł netto (B2B)
  • Elastyczne godziny pracy
  • Nieformalna atmosfera, płaska struktura firmy, krótki proces decyzyjny
  • Realny wpływ na dobór rozwiązań i architektury
  • Doświadczeni współpracownicy, którzy będą Twoimi technicznymi sparing-partnerami
  • Ciekawe projekty, najnowsze technologie i dbałość o jakość
  • Kod, którego nie będziesz musiał się wstydzić i projekty, które nie trafiają do szuflady :)
  • Kawa od Etno Cafe, Mate Mate, Ubezpieczenie medyczne i kilka innych miłych bonusów
  • Opieka medyczna
  • Imprezy firmowe, wyjazdy integracyjne

Obowiązki

  • Współpraca w zwinnym zespole
  • Tworzenie oraz rozwój aplikacji internetowych
  • Aktywny udział w planowaniu projektów i rozwoju zespołu
  • Opcjonalnie, ale mile widziane: wystąpienia na meetupach, konferencjach

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość JavaScript, TypeScript
  • Bardzo dobra znajomość jednego lub więcej framework (Angular, React, Vue)
  • Bardzo dobra znajomość j. Angielskiego
  • Dobra znajomość programowania reaktywnego(Rx.Js/Vuex/Redux/NgRx/...)
  • Dobra znajomość HTML i CSS
  • Dobra znajomość RWD
  • Znajomość wzorców projektowych
  • Znajomość webpack
  • Znajomość GIT
  • Minimum 3 lata komercyjnego doświadczenia
  • Poszukujemy osoby kreatywnej, samodzielnej i odpowiedzialnej

Mile widziane

  • Umiejętność pisania testów automatycznych, znajomość TDD
  • Znajomość Node.js, Express, Socket.io
  • Znajomość Kanban
  • Znajomość Docker
  • Znajomość Photoshop, Sketch
  • Znajomość Jira, Gitlab